Thënje Kombëtare nga apostulli i Kombit Shqiptar Naim Frashëri

Naimi_kombi_yne

“Mjer’ ai që i jep puthjen e tradhtis’ kombit të vet,

Mëmëdheut dhe të birit të të lartit Zot në qiell!”
 Naim Frashëri

Shperndaje ne

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.