BURIME ANTIKE

Kjo video kumtese e cila eshte mbajtur nga studjuesi Kol Marku, ne konferencen e II-te pellasgjike te organizuar ne Tirane nga “Qendra e Studimeve Pellasgjike£” prane universitetit Vitrina. Konferenca u zhvillua tek muzeu kombetare me dt.09-10.11.2012,nen drejtimin e Prof.Dr.Luftulla Peza dhe me ndihmen e afert te studjueses se albanaologjise altarnative ( studime pellasgike ) zonjes Liljana Peza. Ne vazhdim po publikojme vidio-kumtesen te ndare ne disa pjese.

Pjesa e dyte

Prof_shaban_demiraj

Shperndaje ne
Updated: 3 Janar, 2015 — 14:05

The Author

Kol Marku

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.