Kushtrimi i lirise

Ushqejeni Shpirtin dhe Mendjen SHQIP

Dukument i cenzuruar nga greket.

Shperndaje ne
Updated: 3 Janar, 2015 — 15:25

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.