Thënje Kombëtare: Nderi i Kombit Ismail Kadare

“Shqiptarët  janë  krijuesit  dhe bartësit  e  një  prej  gjuhëve themelore  të  njerëzimit.
Gjuha  jonë  vazhdon  ta  ketë  vendin e saj të  paluajtshëm midis  dhjetë  gjuhëve  më

kryesore  të  botës”

Nderi i Kombit Ismail Kadare

Shperndaje ne
Updated: 6 Janar, 2017 — 20:15

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.