Reagim: Kolonel Dritan Demiraj – Serbisë: Nëse Ramush Haradinaj ekstradohet do të keni luftë me Shqiptarët.

I  bëj  thirrje  të  gjithë  shqiptarëve  kudo  që  ndodhen  të  dalin  në  protesta  deri  në  lirimin  e  Liderit  Ramush  Haradinaj  dhe  shkëputjen  e  menjëherëshme
të  marrëdhënjeve  diplomatike  me 
qeverinë  e  Serbisë.

Nëse Ramush Haradinaj  ekstradohet  kjo  do  të  thotë  njëlloj  si   një
akt  lufte  me   Shqiptarët.

Gjithmonë  deri  në  vdekje  me  heronjtë  e  luftës  dhe  kundër  bashkëpunëtorëve
shqiptarë  të  serbëve.“

Kolonel  Dritan  Demiraj, 07. 01. 2017

Shperndaje ne
Updated: 8 Janar, 2017 — 22:22

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.