ShTYLlA QË QUHET KOMB

Populli shqiptar ka nevojë për mësus shpirtërorë kombëtarisht të formuar!

Klerik i vërtetë, i cilit do qoftë konfesion që sot e kanë shqiptarët si popull, do të jetë ai i cili kulturë dhe fe i lidh fort për shtyllën kryesore që thirret KOMB! Vlerat universale të fesë, me predikimin e tij të drejtë dhe qëllimmirë, i bën pjesë të pasurisë shpirtërore të kombit të vet dhe jo të kundërtën..!

© Kasam ShAQIRVELA

Shperndaje ne
Updated: 29 Maj, 2018 — 16:39

The Author

Kasam SHAQIRVELA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.