Njoftim: Sulme kibenetike ne portalin “Bashkimi i Shqiperise”

 

Stafi Administrativ i Portalit “Bashkimi  i Shqiperise”

NJOFTIM

Njoftojme lexuesit, se portali yne, qe nga data 7.06.2018 eshte ne shenjester  te sulmeve te panderprera kibernetike te hakejve  te “Aleances Ortodokse” Ruso-Greko-Serbe. Ata i vret e verteta, e drejta , kembengulja jone te vertetat e shkrimeve tona.  Shkrimet e autoreve tane jane si rrufe, mbi armiqte e kombit tone , sa me te forta do te jene sulmet ,aq me teper do tu hakmerremi vetem me te vertetat e shkruara historike.

RROFTE KOMBI SHQIPTAR

RROFSHIN TROJET ENTNIKE SHQIPTARE

RROFTE SHQIPERIA E BASHKUAR

PERSHENDETJE KOMBETARE NGA STAFI I “BASHKIMI I SHQIPERISE”

Shperndaje ne

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
 1. SULME KIBERNETIKE NË PORTALIN “BASHKIMI I SHQIPËRISË”;SHËNJESTËR TË SULMEVË
  KIBËRNETIKE TË PANDËRPRERA TË HAKEJVË “ALEANCËS ORTODOKSE” RUSO-SERBO-GREKË;
  DALË VRARË “SKREPANCE MORTOKRROKSE””PUSO-GJERBO-VDEKË-SHKEKË”HEEEJ,NA ARRITI,
  A MBRRITI,T’KAPET,QË HAPET;KUTIA E PANDORËS,HUTIA E DRAGHORRËS;PËR FALLCE,ZËR
  TALLCE;NGA DHUNA,SA PËRDHUNA,PLOT O PËRPLOT;VARRE MASIVE,ZJARRE MAFIVE,ZVARRE
  MARRËZIVE;GJARPIVE HELMUES,TËRBUES;SI,BANDA ARDHACAKE,TRANDA GARDHALAKE,ARDHË
  ME POROSI,ZVARRË HORRPRZI;DUKE BERË GJENOCIDE,ZHBERË ETNOCIDE,BARBARIE VONA,O
  TARTARIE ZEZONË;PËR T’ÇFARROSUR,ÇVARROSUR,TERË TË VERTETËN,NGERË O PRERË TERË
  JETËN;POR,MISTERI SHPALON SHTATË PALË TOKË;PRI NDERI,NJERI;RINGRITI,RILINDI,O
  NË SHTATË PALË QIELLI;SI DHE,RIGUFOJË,TRIUMFOJË,SHTATË VALË OOOJ,NËNË LOKË,OU
  SHTATË VALË RREZE,BREZE DIELLI;NGA GJAKU I DERDHUR,NGA PRAGU I HERDHUR,LINDI
  DHE RILINDI,LULEGJAKU I LEGJENDËS,VULEPRAGU I REGJENDËS,DUKE SHKRIPUR,DUKE U
  SHNDRITUR,RINGRITUR,RILINDUR,RIPËTËRITUR,RIPËRSERITUR;SI PËRJETËMOT,EDHE SOT,
  HEJ,I MADHI ZOT;GJERGJI KASTRIOT SKËNDËRBEU;BASHKA,DASHKA,HYREGJENDARI NË KRY
  TË UÇK.OUUU,ADEM KRYLEGJENDARI;NA THËRRET JUBILEU,PËR 550 VJETORIN PAVDEKSIE
  KRYLEGJENDË GJERGJ-KASTRIOT SKËNDËRBEE;140 VJETORIN E LIDHJES MBARË KOMBËTARE
  MBARË SHQIPTARE TË PRIZRENIT;100 VJETORIN PVARËSISË MBARË KOMBËTARE SHQIPTARE
  SI DHE,20 VJTORIN E PAVDESISË HYREGJENDARIT OUUU,ADEM KRYLEGJENDARIT;ANDAJ,OU
  PRANDAJ;THËRRET KJO TOKË OJ NËNË LOKË;NA THËRRET QIELLI RREZE DIELLI;PËR TERË
  VËLLAZËRO-RIHIRO-FARË SHKRIPKA VËRRIA,OUUU,PELLAZGO-ILIRO-MBARË SHQIPTASRIA;
  QË NA GJEGJKA,PËRGJEGJKA,NË TANDEMA;OUUU,GJERGJA MË ADEMA,OUUU,GJERGJA-ADEMA!
  TË FALA NJË REFUGJAT LUFTË NGA KOSOVA,NEW JERCEY,11 QERSHOR 2018 USA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.