Arberi dhe epoka e arte e tij….

Epoka e arte e Arberit me ne krye trimin e madh e te pamposhtur Gjergj Kastriotin, qe do ti perjetesojne njerzit e kombit shqiptar…..

Shperndaje ne
Updated: 16 Shtator, 2018 — 19:14

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.