Ndero dhe m’broje këtë flamurë, gjuhë, tokë dhe kulturë shqiptare…

Ndero dhe m’broje këtë flamur,
tokat Arbërit,kufijtë e tij.
Kështjellat e lashta dhe historite e tyre, mbrenda mureve të hekurta e përplot lavdi!

Shperndaje ne
Updated: 7 Tetor, 2018 — 05:49

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.