Urime dhe gëzuar shqipëtarëve kudo që janë!

URIME DHE GËZUAR SHQIPËTARË!

ASHTU SI TUA DOJË ZEMRA QE NË KËTË PËRVJETOR TË KËTYRE FESTAVE KOMBËTARE SHQIPTARE 28 DHE 29 NËNTOR, TU GJEJË TË BASHKUAR DHE TË VAZHDONI TA KRYENI BESNIKERISHTË DETYRËN NDAJ ATDHEUT: BASHKIMIN E TROJEVE SHQIPTARE NË NJË SHQIPËRI ETNIKE.

GEZUAR!

STAFI ADMINISTRUES I BASHKIMI I SHQIPËRISË

 

 

 

 

 

Shperndaje ne
Updated: 24 Nëntor, 2018 — 22:51

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.