Shqipëtar, urime Krishtlindjen dhe Viti i ri 2019 !

Shqipëtar, urime Krishtlindjen dhe vitin e ri 2019!

Stafi administrues i faqes “Bashkimi i Shqipërisë”,

uron gjithë shqiptarët të Krishterë dhe Kombin Shqiptar,

gëzuar Festën e Krishtlindjes dhe Vitin e ri 2019.

Paqa, dashuria, gëzimi dhe uniteti mbizotëroftë në

familjet tuaja pa dallim feje.

Gëzuar Krishtlindjen !

Gëzuar Vitin e ri 2019 !

Bashkimi i Shqipërisë

Shperndaje ne
Updated: 22 Dhjetor, 2018 — 20:17

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.