Gjergj Arianiti : Shpata dhe nderi, njerzit e mi,me ty janë Gjergj,na prij…

Gjergj Arianiti-Gjergj Kastrioti
Gjaku i Arbërit nuk shuhet kurrë.
Shpata dhe nderi, njerzit e mi,me ty janë Gjergj,na prij…

Shperndaje ne
Updated: 24 Dhjetor, 2018 — 18:34

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.