Te shpallet 2019- ta – “Viti i Donika Kastriotit”

Te nderuar miq, e di ju sot keni gezim.
Nga zemra ju uroj te mirat e gjithe botes,juve dhe gjithe familjeve tuaja.
Qofshi te BEKUAR!
Lumturi dhe harmoni kudondodheni,GEZUAR!
-Megjithate kemi pune,nuk dua tua prish gezimin,larg qofte!
Te ndihmojme njeri tjetrin dhe te bejme te mundur kthimin e eshtrave te MBRETËRESHËS Shqipëtare,
-Donika Kastrioti-.
2019-ta të shpallet:
Viti i Donika Kastriotit.
—Të mbetet në fuqi deri sa të bëhet e mundur kthimi i eshtrave në ATDHE.
Me shume respekt per te gjithe ju miqt e mi!
Pal
Islam Idrizi
Une do te perpiqem tu shkruaj edhe Institucioneve te Shtetit Shqipetare dhe at te Kosoves.

Megjithate ju lutem!
SHPERNDAJENI

Shperndaje ne
Updated: 24 Dhjetor, 2018 — 18:30

The Author

Islam Idrizi

1 Comment

Add a Comment
  1. donika shkoje ne spanje me urdher te vatikanit
    shkoje atje per te organizuar luften kunder pushtimit otoman
    pra mbreteresha donika shkoje me mision te vecante..te cilin e kreu me sukses
    sigurisht kur flitet per merita e gjithe bota eshte hajdute
    pra ,ka pak dokumenta per kete

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.