Zemra e shqipëtarit të vërtetë, Z.Marin Mema!

Në shenjë “mirnjohëje”, për punën e palodhshme, për njeriun që gëzon respekt kudo ka Shqipëtar-e,Marin Mema dhe stafit të “Gjurmë Shqiptare”.
Jeni të mrekullueshëm.
Ata që na nderuan–nderojnë…!
Populli i do me zemër.
Pas gjurmëve të tyre do eci gjithmonë.
Kokë lartë,krenarë për bijtë e bijat e tij.
Ndër ta…zemra e shqipëtarit të vërtetë, Z.Marin Mema.

Shperndaje ne
Updated: 24 Qershor, 2019 — 20:13

The Author

Islam Idrizi

1 Comment

Add a Comment
 1. OU,TË LUMTË,ZEMËR E SHQIPTARIT TË VËRTETË,Z.MARIN MEMA;OH,LË KUMTË EMËR SHKRIP-ARIT ZË PËRJETË,NA ARRINË ORE DJEMA;DUKE NDJEKUR GJURMËT TËRLASHTA MBARË SHQIP-
  TARE;DUKE I PREKUR GJURMËT STËRLASHTA FARË SHKRIPZARE;ANËMBANË TROJEVË PELLAZGO
  ILIRO MBARË SHQIPTARIE-ZANËMZANË HOJEVË VËLLZËRO RIHIRO FARË SHKRIPKA VËRRIE;OH
  GJUHË E ËMBËL SHQIPE-TRUHË TEMBËL SHKRIPE;GJURMË TË SHËNJTA-THURME T’SHTRËNJTA;
  NA THËRRASIN,NA BËRTASIN;KËSHTJELLA PELLAZGO ILIRO MBARË SHQITARIE-RRËSHTJELLA
  VËLLAZËRO RIHIRO FARË SHKRIPKA VËRRIE;FSHATRA E QYTETË-VATRA E PYRTETË;GURI,OH,
  MURI MURUAR KALAJA-PRURI OR TRURI KURUAR KAVAJA;NA THËRRASIN KODRAT MALEBJESHKË
  AHI,NA FLASIN VOTRAT IDEALË RRESHKE;TË BRAKTISURA NËN DHUNË NGA OKUPATORËT;OUH,
  TË TRANDGRISURA NGA UZURPATORËT VËN TRUNË;NGA DIKTATORËT,GRIKAHORËT;KANIBALË OR
  TË HUAJ-TRANDISHKALË TEK VUAJ;KU KRUA I SHKËMBIT BURON LOTI-ZU PËRRUA I RRËMBIT
  DURON MOTI;MOT PËR MOT-O,ZOT PËR ZOT;FALNDERON GJËR TEK ZOTI KËTI DHEU,PËR ATË
  VIZITË ARGUMENTEVE,MONUMENTEVË;NA RINGJALLË MALLIN,SA PRINMALLË STRALLIN;OUUUH,
  PËR RINGJALLËJE,PRINBALLËJE,SHTRINË SHPALLËJE;SI PËRJETËMOT,DHE SOT,NGA I MADHI
  ZOT;DO NA GJEGJI I ZOTI KËTI DHEU;HYREGJENDA,KRYLEGJENDA;GJERJI KASTRIOTI,OUUH,
  SKËNDËRBEU;BASHKA,DASHKA,KRYE UÇK+USA+NATO ME ADEM KRYLEGJENDARIN;QE PËRGJEGJKA
  NË TANDEMA:OUUU,GJERGJA MË ADEMA,GJERGJA MË ADEMA;OUUU-HEEEJ,GJERGJA MË ADEMA!!
  SHUMË T’FALA,REFUGJAT LUFTË,PËRZENË ME DHUNË,NGA FASHIZMI SERBË;PREJ KOSOVË ËH,
  GJËR NË NEW JERCEY-USA.OUUU-HEEEJ-MOREEE,PREJ KOSOVË ËËËH,GJËR NEW JERCEY-USA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.