Si në kohën e Gjergj Kastriotit

Atëher, ishin të gjithë…me shpat,gjak e nderë,aty,në kuvendin e madh të Arbërit,në Lezhë -02.03.1444.
Ishte gjithcka, në vendin që i takon.gjithcka kuptimplotë
Në mos sot… një ditë ,kjo do të ndodhë.
Dhe atëher fqinjët tanë (Si në kohën e Gjergj Kastriotit), do të jen të detyruar, të kërkojnë paqe me ne.

Shperndaje ne
Updated: 25 Korrik, 2019 — 20:14

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.