Lajmerim!

 

Lajmerim!

Te dashur miq, bashkeatedhetare dhe patriot, me dhimbje te thelle ju njoftojme se trupi i heroit Festim Lato mberrin ne Shqiperi ditën e nesërme!

Homazhet do te behen te Shtunen date 27.06.2019 ora 09:30 ne Rezidencen Lato, Bestrove!

Ceremonia Mortore do te zhvillohet te shtunen ne oren 10:00 ne varrezat Publike te Panajase, ku eshtrat e tij do te prehen prane atyre te familjareve!

Ngushellime familjes dhe të dashurëve!

Shperndaje ne
Updated: 25 Korrik, 2019 — 19:36

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.