Kur kryetrimi kto fjale i thoshte…

Kur kryetrimi kto fjale i thoshte

peruleshin i madh e vogel

kultur e mbartur brez pas brezi

“Nderoni ” “Vleresoni” dhe si vllezer 

ashtu si u ka hije njeri tjetrin ta perkrahni

 

PO im zot

Ashtu do te jete e kerkon nderi

Shqipetar kemi lere 

Dhe do te kete Shqiperi  

Perjet e mot ne kete dhe.

Shperndaje ne
Updated: 1 Shtator, 2019 — 20:48

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.