Çështja Kombëtare Çame dhe realiteti ne kohe

Çështja Kombëtare Çame eshte realitet dhe keshtu do te marshoj deri sa te jetesohet aty ne tokat e pushtuara , te lara me gjakun  e masakruar , vrare e shperngulur , ku sot te quajtur Grek e mbisundojne? Ndiqni Videon…

Shperndaje ne
Updated: 14 Nëntor, 2019 — 03:39

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
 1. SHI,ÇAMËRIA PLAGA QË KULLON;OH,SHQIPTARIA VRAGA QË TRULLON;DY MOTRA NDARË NËN
  DHUNË,NGA E
  ËMA;SY VOTRA VRARË LËN KËRCUNË,NGA GJËMA;A,SIMBOLI I SHQIP SHQIPËS MBARË
  KOMBËTARE,
  MBARË SHQIPTARE;PRIR IDOLI I SHKRIPES FARË GOLBËTARE SHKRIPFARE;DY KRAHËT
  TË PIKTURUAR
  SHQIPTARIA ETNIKE;HY RRAHET FIGURUAR SHKRIKAVRIA EPIKE;OUUUH,A NË TRUPIN;
  E FIGURUAR
  ËMBLEMA KOMBËTARE;AH,ZË KURPIN QE,E MËMA GLOBËTARE HEEEJ OREEE,E MBARË
  SHQIPTARE;
  DUKE RIGUFUAR,TRIUMFUAR,MBI FUSHËN LULEGJAKËN,PRIR PRUSHËN BULEPRAGEN,O,
  DUKE VALËUAR,
  LARTË MË LARTË;GJËR SHTATË PALË QIELLI;OUUUH,SHTATË VALË DIELLI;SI EDHE,
  DUKE FLAKËRUAR,
  HAPËRUAR,THELLË ME THELLË,KËSHTJELLË;SHTATË PALË TOKË,OREEE,PO EDHE TEK
  SHTATË VALË,
  OOOJ,NËNË LOKË;OOOJ GJENË TOKË;SEPSE,QE PSE;SHKRIPJA TRIUMFALË;SHQIPJA MË
  IDEALË;HEEEJ,
  DO TË I RIBASHKOJË,DO TË I RIATDHESOJË;ME RINGRITEJN,OU HEEEJ,ME RILINDEJN,ORE,
  MBARË KOMBËTARE,
  MBARË SHQIPTARE,MBARË GOLBËTARE.MBARË LOBEFARË;QË NA GJEGJKA NË TANDEMA;OH ORE,
  GJEGJA MË ADMA!!.
  SHUMË T’FALA,REFUGJAT LUFTË,PËRZENË ME DHUNË,NGA TROJET SHQIPTARE;NDJEKJE GREJ
  MOLSQOTËS;AHIII,
  VDEKJE PREJ GOLGOTËS;OUUUH,VDEKJE PREJ GOLGOTËS!!.PËRSHENDETJE NGA MANI,USA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.