Pal Islam Idrizi: Arbëreshë, ju përqafoj që të gjithve,dhe u uroj shëndet e mbarësi!

Arbëreshët
Më të bukurit,më të dashurit e gjithë botës.
-Nga thellësia e zemrës, kudondodheni,sidomos juve Arbëresh, që po ballafaqoheni me një sfidë mjaftë shqetësuese, siç është “CoronaVirus”, i shpërndarë në të gjithë botën, ju përshëndes!
-Me shpresë, e duke u lutur për shëndetin tuaj, për gjithë ju që jetoni e veproni në Italin fqinjë, të jeni mirë, ju e gjithë të dashurit tuaj të zemrës.
Ta kaloni me lehtësi këtë Epidemi vrasëse!

-Nga larg, unë -Pal Islam Idrizi-
Ju përqafoj që të gjithve,dhe u uroj shëndet e mbarësi!
Zoti ju bekoftë.

Shperndaje ne
Updated: 7 Prill, 2020 — 08:02

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.