Kush ishin Dardanët?

Mëso historinë e lashtë kombëtare shqiptare!

Videoja më poshtë, përmbledhe dokumentash të cilat as rusët e as sllavët e ballkanit  dhe mbeturinat e pakicave sllavo-turko-afro-aziatike të cilët jetojnë në të emruarën të quajtur Greqi, smund ti mohojnë , siq kane bërë në të kaluarën dhe në t’tanishmen kohë.  Respekte….

Kush ishin DARDANET?

Stafi realizues: Fahri Xharra, Aleksander HasanasPërkthyesi në shqip illyrian King MR – KaqanikTitrat ne shqip S. H

Gepostet von Atdhetarët Mblidhen Këtu am Donnerstag, 7. Mai 2020

Shperndaje ne
Updated: 13 Qershor, 2020 — 05:25

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.