Heroi Kombëtar Veli Dedi

Homazh Heroit Kombëtare nga Medvegja
Me Rastin e 100 vjetorit të lindjes së Veli Dedit Heroit te kombit shqipëtar.

Populli boshnjak eshte Ilire ishte dhe do te kthehet

Shperndaje ne
Updated: 19 Shkurt, 2015 — 08:10

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.