Adem Demaçi dhe idete kombetare

Ku jemi dhe ku duhet te ishim ?

Kush eshte pergjegjes per gjendjen e tanishme ne trojet tona ne Kosove?

Kritike, verejtje dhe idet e tij per kapercimin e gjendjes se tanishme ne Dardanin e sotme etj…

Shperndaje ne
Updated: 19 Shkurt, 2015 — 18:04

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.