Thënje Kombëtare: Fahri Xharra

 
“Të mbrosh çështjen kombëtare në opinion përmes mediave kur ta cenojnë integritetin, historinë e kombit, të mohojnë gjuhën apo historinë dhe kulturën e të parëve, është atdhedashuri dhe asnjëherë nacionalizëm.”
Fahri Xharra
 
Shperndaje ne
Updated: 2 Korrik, 2017 — 15:37

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
  1. Të lumtë o Fahri Xharra , qofsh faqe bardhë. rrnofsh sa malet e Shqiprisë antike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.