Thënje për Kombin

“Dashuria për atdheun është topi që shkatërron kalatë më të forta dhe kalaja që mund t’u qëndrojë topave më të fortë.” S.Frashëri

Sami_Frasheri_Dashuria_per_atdheun_02

 

Shperndaje ne
Updated: 23 Shkurt, 2015 — 19:43

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.