SHQIPETARE! URIME KRISHTLINDJEN DHE VITIN E RI 2018

Shqiptar,  urime  Krishtlindjen dhe vitin e ri 2018!

Stafi administrues i faqes  “Bashkimi i Shqipërisë”, uron gjithë shqiptarët  të  Krishterë  dhe  Kombin  Shqiptar, gëzuar  Festën  e  Krishtlindjes dhe  Vitin  e  ri  2018.

Paqa, dashuria, gëzimi dhe uniteti mbizotëroftë në familjet tona dhe tuajat  pa dallim feje.

Gëzuar  Krishtlindjen!

Gëzuar  Vitin e ri 2018!

Bashkimi i Shqipërisë

Shperndaje ne
Updated: 24 Dhjetor, 2017 — 05:14

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.