Thënje Kombëtare: Filozofi i Rilindjes Kombëtare Sami Frashëri

“Ta  kërkojmë  më  të  mirë, çlirimin  dhe  bashkimin e Shqipërisë por 

edhe  pushkën ta  kemi  plot…” Sami Frashëri

Samiu_pushka_plot

 

Shperndaje ne

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.