Sanxhaku i Nishit

Sanxhaku i Nishit ishte pjese e Dardanis dhe me vone edhe e Kosoves . Deri te Molla e Kuqe jetonte nje popull i qujtur shqiptar. 

 

Shperndaje ne
Updated: 1 Shkurt, 2023 — 19:17

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
  1. www.mentealternativa1.blogspot.com dhe www.whale.to

    Kete gje duhet ta dine shqiptaret se nuk permendet shume. Edhe qe perandori Konstantin ishte dardan duhet thene!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.