Lavdi DESHMOREVE TE ATDHEUT!

Nga mergimi nje TUNGJATJETA nga zemra!
Te gjithe familjareve te te reneve (tash me DESHMORE te ATDHEUT!
Gjaku i me te dashurve tuaj, qofte drit dhe jete shprese per mbare kombin.
Ritshi gjithmone trima e trimeresha per ti dal zot atdheut.

Shperndaje ne
Updated: 5 Maj, 2018 — 20:41

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.