Lavdi Dëshmorëve të Kombit

Uck_deshmoret_emurit01Lavdi për jetë e mot Dëshmorëve të Kombit luftën për çlirimin dhe bashkimin e trojeve shqiptare, vepra atdhetare e tyre shembylltyrë për brezat e Shqipërisë Etnike.

LAVDI!

Shperndaje ne
Updated: 26 Maj, 2015 — 15:11

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.