Isa Boletini ne Vlore 1913

Foto e rrallë e Isa Boletinit, 1913

Foto e rrallë e Isa Boletinit, 1913

Përgatiti: Flamur Maxharri • 28 Nëntor 2014 • 15:15 •

Me rastin e festës së 28 nëntorit ju sjellim një foto të panjohur të Isa Boletinit.

Në foto shihet Isa Boletini me disa bashkëluftëtarë të tij dhe besohet që fotoja është realizuar në Vlorë/Zëri/

Shperndaje ne
Updated: 29 Nëntor, 2014 — 14:59

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.