Thënje Kombëtare: Jusuf Gërvalla

“Luftëtari i vërtet dhe bir besnik mbetet ai, i cili, në çdo hap të tij bazohet në interesat e popullit.”

Jusuf Gërvalla

Jusuf_gervalla_popullit

Shperndaje ne
Updated: 20 Mars, 2015 — 19:18

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.