Rrënjët Tona – Cilat ishin perandoritë PRO dhe KUNDËR Shqipërisë?

Rrënjët Tona – Cilat ishin perandoritë PRO dhe KUNDËR Shqipërisë

TV Ora News, Pjesa e Parë, 2022-04-30

(10) Rrënjët Tona – Cilat ishin perandoritë PRO dhe KUNDËR Shqipërisë? Pjesa Parë – Nga Fredi Balaj – YouTube

TV Ora News, Pjesa e Dytë, 2022-05-07

(10) Rrënjët Tona – Cilat ishin perandoritë PRO dhe KUNDËR Shqipërisë? Pjesa e Dytë – Nga Fredi Balaj – YouTube

Mbështetur në librin:

RECETA PA KOMB
https://www.ikvi.at/?p=226611

Shperndaje ne
Updated: 27 Maj, 2022 — 05:24

The Author

Saimir Lolja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.