KODI SHQIPTAR – BESA

Bisedë në Zoom rreth dokumentarit Kodi Shqiptar (The Albanian Code) prodhuar në Janar 2019 nga Prof. Yael Katzir. Dokumentari është për shpëtimin e hebrenjve dhe ish-ushtarëve italianë gjatë Luftës II Botërore.


https://www.youtube.com/watch?v=3Ax_Z_haC8A  

Shperndaje ne
Updated: 30 Gusht, 2021 — 10:08

The Author

Saimir Lolja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.