Thënje kombëtare: Shtetit i duhet mençuria, përkushtimi dhe atdhedashuria.

“Shtetit nuk i duhet, as mosha, as gjinia, dhe as bukuria, por Shtetit i duhet mençuria, përkushtimi dhe atdhedashuria.”

Mustafë O.Hoxha

Shperndaje ne
Updated: 28 Mars, 2021 — 07:40

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.