SHPËTIMI I HEBRENJVE DHE USHTARËVE ITALIANË GJATË LUFTËS II BOTËRORE

Një paraqitje në Tv RTSh2 më 30 Janar 2021 ku flitet për shpëtimin shqiptar të hebrenjve dhe ushtarëve italianë, si dhe një analizë e plotë e Besës arbërore-shqiptare.

Dhe seria e shkrimeve përkatëse në anglisht jepet më poshtë:

THE ALBANIAN BESA – THE GOLDEN RULE

THE RESCUE OF JEWS IN KOSOVA

THE DIVISION SKANDERBEG AND YUGOSLAVIA NR.3

THE HOLOCAUST AND THE ALBANIAN SALVATION

Saimir Lolja

Shperndaje ne
Updated: 9 Shkurt, 2021 — 18:09

The Author

Saimir Lolja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.