O Greqi o vend i mjerë, Paske patur zemër shterrë, Na ke sharë e vrarë, Na ke ndjekur e përqarë

Po dhe dita do të vijë

Zeus dielli do të shndrrijë

Do të shëndrrij mbi Dodone

E mbi gjithë Atdheun  tonë.

 

Shperndaje ne
Updated: 23 Mars, 2015 — 11:14

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.