Shqipëtar, gezuar Krishtlindjen dhe urime viti i ri 2021

Shqipëtar, gëzuar Krishtlindjen dhe urime viti i ri 2021.

Stafi Administrues i “Bashkimi i Shqipërisë”

Shperndaje ne
Updated: 25 Dhjetor, 2020 — 11:29

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
 1. SHQIPËTARË,GËZUAR KRISHTLINDJEN,URIME VITIN E RI 2021;SHKRIPËFARË,MËSHUAR GRISHTGRINDJEN DHE KURIME RITIN E RI!
  HEU,NA THËRRASIN NGA SHTATË-NENDË COPAT;EU,Q’NA PËLCASIN OH,NA PËRPLASIN;NA E LASHTA,MË STËRLASHTA;MBARË TROJET
  TONA;OH,ZJARRË PLOJET TEVONA;NGA ARMIQËT,NGA GARDHIQËT;ARMIQË,TRANDTRIQË;DUKE NA NDARË,KUKE NA PËRÇARË;OUH,KUKE
  NA THARË,DUKE NA SHARË;OUH,DUKE NA MASAKRUAR,KUKE NA KASAPRUAR;MU NGA KASAPËT,NGA SATRAPËT;MË KANIBALË,AHIII MË
  TRANDIGALË;PËR ÇFARROSJE,ÇRRANOSJE TOTALË,LOKALË,GLOBALË;PORSE,HORSE;SHQIRRJA,THIRRJA;SHTATË O,NENDË KONTINENTE
  VRATË,ZHVATË,MË TRENDË;TRONDITË RENDE DHE BRENDË;DUKE NA VARROSUR PËR SËGJALLË.KUKE NA ÇRRANOSUR TËRSE NA KALLI;
  NGA TRONDITJE,MËSA GODITJE;NGA GJENË TOKË O,NGA BREZE QIELLI;NGA NENË LOKË O,NGA RREZE DIELLI;URIME KRISHLINDJET
  KURIME GRISHBINDJET;URIME VITIN E RI,OUH,KURIME RITIN E RI;PËR RIGJALLËRIMIN,RITRASHËGIMIN,RINGRITJEN,RILINDJEN O
  PËR RIBASHKIMIN,RIATDHESIMIN,RITRMIN,RIHIMNIN;ANËMBANË GLOBIT T’GJENËTOKËS;ZANËMZANË KOMBIT TË NËNËLOKËS;OUUU ORE
  RILIRINË-ILIRINË;PAVARËSINË AH DEMOKRACINË;NGA HYREGJENDA,NA KRYLEGJENDA;VËLLAZËRO RIHIRO FARË SHKRIPKAVËRRIA;OUH
  PELLAZGO ILIRO MBARË SHQIPTARIA;OUUU OREEE,PELLAZGO ILIRO E MBARË SHQIPTARIA;HEEEJ,MBARË SHQIPTARIA!.NGA MANI,USA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.