Urime Shqiptarë, 28 nëntori – Dita e Flamurit dhe Pavarësisë së kombit shqipëtar!

Urime Shqiptarë, 28 nëntori 2021 – Dita e Flamurit dhe Pavarësisë së kombit shqipëtar.

Në emër të Stafit Administrues te “Bashkimi i Shqiperise” ne Austri dhe në emrin tim personal, ua uroj Festën e 28 Nëntorit, ditën e Pavarësisë së Shqipërisë të gjithë shqiptarëve kudo që gjenden, duke uruar që kjo festë jetike për kombin tonë të na gjejë të unifikuar e të bashkuar për interesat tona kombëtare.
Urojmë që nëntorët e ardhshëm të gjithë shqiptarët t’i festojmë tok të bashkuar nën nje shtet , ne nje flamurin kuq e zi si dhe me traditat tona shekullore.

Stafi Administrues i Bashkimi i Shqipërisë

Shperndaje ne
Updated: 25 Nëntor, 2021 — 05:54

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.