Tokes se Arberit ju kthye krenaria….

 

dhe erdhi liria ,

u mposhte turqia,

Arberit ju kthye ,

krenaria….

Pal Islam Idrizi

Shperndaje ne
Updated: 5 Dhjetor, 2018 — 20:24

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.