Emrat Gergj dhe Donika te nderuarit e vitit 2018…

-UROJ SHUME QE FEMIJA I PARE QE DO TE LINDI NE NATEN E PARE TE VITIT TE RI 2018 TE JETE -DJALE DHE TA TRASHIGOJE EMRIN E GJERGJIT DHE NESE DO TE LINDI VAJZE, TA QUAJNE -DONIKA- DHE KESHTU TE VAZHDOI GJATE TERE VITIT 2018.

DHE PSE JO EDHE TE SHPERBLEHEN TE GJITHE ATA QE RIPERTRIJNE KETA EMRA SHUME SHUME TE BUKUR.

Shperndaje ne
Updated: 13 Dhjetor, 2017 — 02:59

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons