Emrat Gergj dhe Donika te nderuarit e vitit 2018…

-UROJ SHUME QE FEMIJA I PARE QE DO TE LINDI NE NATEN E PARE TE VITIT TE RI 2018 TE JETE -DJALE DHE TA TRASHIGOJE EMRIN E GJERGJIT DHE NESE DO TE LINDI VAJZE, TA QUAJNE -DONIKA- DHE KESHTU TE VAZHDOI GJATE TERE VITIT 2018.

DHE PSE JO EDHE TE SHPERBLEHEN TE GJITHE ATA QE RIPERTRIJNE KETA EMRA SHUME SHUME TE BUKUR.

Latest posts by Islam Idrizi (see all)

Shperndaje ne
Updated: 13 Dhjetor, 2017 — 02:59

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons