Dy krahet e shqiponjes Gjergj Kastrioti dhe Vrana Konti…

Ne ball te luftes me trimin tjeter Vrana Konti , si dy krahet e shqiponjes kunder otomaneve dhe veglave te tyre , fitimtar dhe krenar neper beteja si gjithemone.

Latest posts by Islam Idrizi (see all)

Shperndaje ne
Updated: 13 Dhjetor, 2017 — 03:11

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons