Dokument: Sherbimi sekret serb sponsorizon Sali Berishen dhe Flamur Noken

Spiunet serb ne veprim

Berisha e Noka te akuzuar si spiune te UDB, pse jane te pajisur me certifikate sigurie. Sherbimi sekret serb i sponsorizoi, NATO i akuzonte per rrjedhje informacioni. Ndiqni Videon…

Berisha e Noka te akuzuar si spiune te UDB, pse jane te pajisur me certifikate sigurie. Sherbimi sekret serb i sponsorizoi, NATO i akuzonte per rrjedhje informacioni

Berisha e Noka te akuzuar si spiune te UDB, pse jane te pajisur me certifikate sigurie. Sherbimi sekret serb i sponsorizoi, NATO i akuzonte per rrjedhje informacioni

Posted by Pamfleti on Donnerstag, 8. März 2018

Nga:  Afrim Ajredini

Shperndaje ne
Updated: 18 Mars, 2018 — 19:42

The Author

Afrim Ajredini

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.