Historia te vret nese ti, nuk di ta nderosh apo respektosh

Jo! nuk do te heshtim edhe ata qe do te mbesin, cfardo kohera le te vijne, bijte e shqipes do te luftojne. Hoxhallar, sherbetor te pushtuesve! kuisling e paltron mbertheni e humbni nga ky dhe, do tu vret e tu gropos, qe fare e juaj te mos mbes.

Shperndaje ne
Updated: 31 Mars, 2018 — 10:33

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.