Amerikanet: “Shqiptaret jane luanet e ballkanit, luftetar qe me ta si aleate, u beje balle cdo fuqie tjeter luftarake boterore…”

Shqiptaret jane rrace e vjeter e kontinetit europian, ata duhet te mbrohen e te afirmohen , dhe me tutje te zhvillohen….

 

Shperndaje ne
Updated: 7 Tetor, 2018 — 19:05

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.