Mesazhet e lashta te Ilireve

Historia e tyre eshte sa enigmatike aq edhe e pastudiuar siç duhet. A mundet nje varreze te percjelle mesazhe nga lashtesia ? Cila eshte kjo gjuhe dhe çfare tregon ? Ndiqni te plote dokumentarin e gazetarit Marin Mema, Mesazhet e lashta te Ilireve…

Shperndaje ne
Updated: 1 Prill, 2017 — 20:00

The Author

Marin Mema

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.