Une, ju uroj me gjithë zemër – 4 korrikun , miqëve tanë Amerikanë…

Një tungjatjeta edhe nga unë,shkon në adresë të të gjithë Shqiptarëve në Amerikë!
Nëpërmes kësaj foto,në njëfarforme,është një përpjekje e vogël nga unë, t’ua “kthejë” gjithë ato pamje të bukura e festive,që na sillni nga (Parada) New York, dhe jo vetëm!
Une, ju uroj me gjithë zemër- 4 korrikut- dhe jo vetëm juve,por edhe miqëve tanë Amerikanë,i patëm dhe i kemi krah në çdo kohë!

Çofshi të bëkuar!
Gëzuar!

Shperndaje ne
Updated: 7 Korrik, 2019 — 17:22

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.