Letërsi Kombëtare: Flamuri ngjyra dhe porosia e tij…

Gjithmone ne balle e kishim dhe e kemi,

n’lufte e n’liri, n’dasma edhe ne z’i,

qe nga Kruja e lashte,

deri ne ditet e sotme, tek brezi me i ri.

Autor: Islam Idrizi

Shperndaje ne
Postuar: 30 Gusht, 2017 — 22:33

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons