Uroj NENEN SHQIPTARE kudo ndodhet


 

Me keto fjal te MBRETESHES SHQIPTARE Donika Kastrioti (nuk jane vetem fjal por eshte nje porosi se si duhet dashur atdheu dhe trima qe luftojne per ta mbrojtur ate)!
Uroj NENEN SHQIPTARE kudo ndodhet
“FESTEN E NENES”
GEZUAR

Shperndaje ne
Updated: 15 Maj, 2018 — 13:41

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.