Thënje Kombëtare: Mbreti i Epirit- Pirro Molosi

„Ne  nuk  luftojmë  për  flori,
se  luftën  e  bëjmë  me  hekur,  
me  trimëri, me  zemër  dhe 
  krahët  tanë‘‘!
  Mbreti i Epirit- Pirro Molosi

Shperndaje ne
Updated: 14 Dhjetor, 2016 — 11:41

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.