Thënje Kombëtare: Hasan Prishtina

„Natyra e fuqisë dhe disiplinës qëndronte në cilësitë e intelektit shqiptar.

Jam i bindur sot që shqiptarët përbëjnë popullin më të zgjuar të Ballkanit.“

Hasan Prishtina

Shperndaje ne
Updated: 17 Gusht, 2017 — 13:38

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.